TOP STAR: Vyhublá Daniela Šinkorová popírá anorexii...

Témata: TOP Star magazín. Video VIP zprávy: Daniela Šinkorová už je jen kost a kůže - váží jen 53 kilo! Foto:

Co vznikne, když spojíte: Daniela Šinkorová a Viktor Dyk...

Chlapče, měl by sis dávat velký pozor! VIKTOR DYK (45) by se měl mít na pozoru, aby mu nepřilétla nějaká ta rána. DANIELA ŠINKOROVÁ (41) má totiž doma žárlivého Poláka, který třeba neváhá rozmlátit okénko na autě fotografa.

Dřela jsem, ale nedařilo se, přiznala Šinkorová důvod ...

Muzikálová herečka Daniela Šinkorová slaví úspěchy v Mamma Mia! nebo v Addams Family. Role Adriany a Sandry v muzikálu Dracula ale byla nad její síly ...

Daniela Šinkorová způsobila poprask mezi kolegy: Výčitky...

Kdyby přišel větší vítr, měla by Daniela Šinkorová (42) co dělat, aby ji neodfoukl! Na kost vychrtlá moderátorka a herečka děsí své kolegy a známé. Vyčítají. Chtěl bych zažít sex se zvířetem. Je to legální?

Šinkorová po rozchodu s Vojtkem: Zhroutila se a zhubla 10 ...

O Romanu Vojtkovi se nyní hodně mluví a to zejména kvůli jeho podivnému odchodu od manželky těsně před jejím porodem. Ať už s Romanem souhlasíte nebo ne ...

Daniela Šinkorová - Prásk!

Na akci Královny popu potkala krásná a sexy herečka Daniela Šinkorová (41) jednoho z nejúspěšnějších účastníků SuperStar, zpěváka Michaela Foreta (28). A jak se zdá, svým šarmem ji dostal. Kam až?

Když jsem nahá...říká Daniela Šinkorová -

uvedla na kameru s nahotou má problém i před vlastním zrcadlem.Další články k tématu:Šinkorová chce zpět na scénu, pomoci jí může role o sexu na internetu Daniela Šinkorová: Zprávu o.

Herečka Daniela Šinkorová: Sblížení se zajíčkem ...

Důvěrné objetí a hluboké pohledy z očí do očí. Tak vypadalo loučení mezi Danielou Šinkorovou (41) a finalistou Muže roku 2014 Michaelem Markem (22).

Daniela Šinkorová se vrací na scénu jako prostitutka...

Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (38) se na několik let stáhla do ústraní a nikdo o ní neslyšel. V. zabarvení postavy jí nečiní problém, Daniela rozhodně nepatří ke stydlivkám. "Sex ke mně patří stejně jako ke každé ženě. Je

Daniela Šinkorová: Převlékla se za chlapa s vousama |

Daniela Šinkorová: Převlékla se za chlapa s vousama (Daniela Šinkorová) další