Čištění jímek a žump

Máte plnou žumpu? Nechte si ji vyvézt. Provádíme sání a odvoz fekálií z jímek, septiků a žump v Teplicích a okolí.

Ze sousedovi zahrady vytékají fekálie |

malé zahrádce je hned u domu septik z odtokem. bych, že by asi měl nechat vyvézt septik, což je ale drahé, tak na to kašle.

Močůvka může škodit

. nemají žádné fekálie k hnojení. V místech, kde kanalizace není, nezbývá nic jiného, než tyto fekálie dáti vyvézt, nechcete-li si jimi svou zahrádku zničiti. Máte

-

. neumí využívat splachovací toalety, škola musela pořídit do škol latríny. A protože fekálie se hromadí, tak je potřeba jednou za čas je vynosit a vyvézt. Můžete

Odvoz a likvidace fekálií

Cena za vývoz fekálií zahrnuje příjezd fekálního vozu, vyčerpání do 30 minut obsahu jímky, septiku, žumpy, odjezd fekálního vozu, likvidace fekálií na ČOV.

Poptávám vývoz fekálií ze septiku, Ústí nad Orlicí |

Dobrý den. Potřebuji vyvézt fekálie ze septiku, který je již téměř plný - jedná se o chalupu ve vesnici Přívrat. Děkuji za nabídky.

Poptávka: vyčistění dvorku...křoví, vyvézt nepořádek...

Poptávám vyčištění dvorku: Rozměry: cca 20 m2 Popis: vyklestit křoví, vyvézt nepořádek a vyčistit dlažbu od nánosu hlíny Lokalita: Praha 9 Cena: dohodou.

Aktuální zakázky a poptávky služeb pro firmy zajišťující Čištění...

Dobrý den. Potřebuji vyvézt fekálie ze septiku, který je již téměř plný - jedná se o chalupu ve vesnici Přívrat. Děkuji za nabídky.

POSLEDNÍ ŠTACE

Vodácké tábořiště „Poslední štace“ v Boršově nad Vltavou. Vodácké tábořiště „Poslední štace“ v Boršově nad Vltavou naleznete na levém ...

Čištění kanalizací a septiků Frýdek-Místek - hodnocené firmy na...

Firmy provádějící odvoz fekálií ve Frýdku-Místku v přehledném seznamu. Ohodnoťte také vy firmu se kterou máte zkušenosti a pomozte ostatním ve Frýdku-Místku.

Poptávám odvoz fekálií

Hledám osobu, firmu která vyváží fekálie RD Potřebujeme vyvézt žumpu obci Rudná na Svitavsku, Obchodní příležitosti Evropské databanky